Praca

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy w naszej firmie.
Swoje CV prześlij na adres: praca@piwa-regionow.pl

  • Kierowca - dostawca

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
    • Stała podstawa wynagrodzenia i atrakcyjny system prowizyjny
    • Wolne weekendy i święta
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy)
    • Szkolenia

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie samochodu do 3,5 t w warunkach miejskich
    • Dostarczanie towaru do Klientów wg zamówień oraz specyfikacji
    • Obsługa wyznaczonej grupy Klientów w zakresie dostawy produktów
    • Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku dostawcy
    • Ważne prawo jazdy kat.B
    • Uczciwości i sumienności
  • Magazynier

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Umowę o pracę
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Przyjmowanie produktów do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami
    • Rozładowanie, załadowanie i rozwożenie towarów
    • Przygotowywanie towarów dla klientów i dokumentów dla kierowców
    • Sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych
    • Dokonywanie bieżącej obsługi powierzonego sprzętu, w tym kontrola gwarancyjnych i okresowych przeglądów
    • Porządkowanie placu i pomieszczeń magazynowych

    Oczekujemy:

    • Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych
    • Doświadczenia w pracy na takim lub podobnym stanowisku pracy

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną